İşiniz için en iyisi :

evoNET; kurulduğu günden itibaren tecrübe ve uzmanlığını tamamladığı her projeye, sunduğu her hizmete müşteri memnuniyetinden ödün vermeden yansıtmayı amaç edinmiştir.

Profesyonel ve Kesintisiz Destek
Kolay iletişim
Güvenlik
Müşteri ve Proje Odaklılık
Ölçeklenebilirlik

Kapsam ve Amaçlarımız

evoNET Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerde katma değerli projeler yaratmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

evoNET, bilişim ve danışmanlık kimliğiyle müşterilerine çözümler yaratmakta ve bunu sunmaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmetler içinde ürünün tedarik edilmesi, müşterinin istediği şekilde hazır hale getirilmesi de yer almaktadır. evoNET Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri vermiş olduğu Kurumsal Bakım Anlaşması çerçevesi içinde İstanbul merkezli olarak çevre il/ilçelere de yerinde ve uzaktan hizmet vermektedir.

evoNET Bilişim ve Danışmanlık Hizmetlerinin hizmet kapsamı; Kurumsal Bakım Anlaşması, Network ve Kablolama hizmeti, bilişim danışmanlığı, bilişim sistemleri bakımı, bilişim sistemleri eğitimi, sunucu – iş istasyonları, web ve mail barındırmaktır.

Müşteri, öncesinde yapılan sözleşmeye uygun olarak telefon, canlı iletişim, destek talebi yada e-mail üzerinden evoNET Kullanıcı Destek Merkezine isteğini iletir, destek merkezi talebini aldıktan sonra uygun ve en hızlı sürede uzaktan yada yerinde sorunu çözüme ulaştırmaya çalışır.

Sadece en iyileri ile çalışıyoruz :

İşiniz için sadece en iyileri ile çalışıyoruz. Çözüm ortaklarımız hakkında bilgi almak için Çözüm Ortaklarımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Microsoft Ürün Ailesi
Adobe Ürün Ailesi
Microsoft Azure
Aws Cloud
HP - HP Enterprise
Synology

Hemen Konuşun

Şimdi online olarak bir çalışanımız ile konuşun


Mesajlaşmaya başlayın

Destek Merkezi

Destek sistemimiz ile 7 / 24 yanınızdayız


Kullanıcı Destek Merkezi

Daha fazla bilgi için

Güler yüzlü personelimiz sorularınızı yanıtlamak için burada

iletişim

Hemen İletişime Geçmek İçin :

Yapmak istediğiniz projeleriniz ya da satın almak istediğiniz ürünlerle ilgili deneyimli kadromuz ile her zaman yanınızdayız.

İhtiyacınız olanı bulmak için gerekli analizleri yapıyor ve size en uygun çözümü bir proje halinde sunuyoruz.

Eğer isterseniz sizi arayabiliriz. Mail adresinizi ya da telefon numaranızı bırakmanız yeterli, size hemen geri dönüş yapacağız.