Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir ?

Kurumsal Bakım Anlaşmasına Neden İhtiyaçtır ve Kurumsal Bakım Anlaşması'nın Faydaları Nelerdir ?

Günümüz bilgi teknolojileri sistemlerinin ve altyapılarının, kurumsal yapıdaki firmalar için taşıdığı önem gittikçe artmakta, sistemlerin devre dışı kalması durumunda ise maddi, manevi ve iş gücü kayıpları tartışılamayacak kadar önemli bir hale gelmektedir.

Çünkü; şirketinize ait tüm veriler bilgi sistemleri üzerinde saklanıp işlenmektedir. Bu nedenle veriye kesintisiz ve anında erişim müşterinin önde gelen isteğidir. Şirketinizde bulunan sistem / sistemlerinizin sorunsuz ve kesintiye uğramadan çalışmasının tek garantisi, firmanızın güvenilir, doğru, kendini kanıtlamış, bünyesinde uzman kadro bulunduran ve hizmeti kendine misyon olarak kabul etmiş bir firmadan hizmet almaktır.

Müşteri hizmetleri göz önüne alındığında verilecek hizmetlerde doğruluk, hızlı ve güvenilir destek veya destekler en önde gelmektedir. Bu durumda veya benzer durumlarda sistemlerinizin sağlıklı, sürekli ve istenilen performansta çalışmaları gerekir ki ihtiyaçlar istenilen şekil ve hızda karşılanabilsin.

Doğru zamanda, kesintisiz ve hızlı servis evoNET Bilişim ve Danışmanlık Hizmetlerinin en önemli misyonudur. Müşterilerimizin verimliliğini ve rekabet gücünü en üst seviyede tutmak için hızlı ve kesintisiz çalışıyoruz.

Kurumsal Bakım Anlaşması ile periyodik bakımlar sırasında görülecek yada sorun oluşturma ihtimali olan nedenler ve eksikler tespit edildiğinde bunlar size raporlanıp, çözüm önerileri ile birlikte bilginize sunulacaktır. Böylece oluşabilecek sorunlar önceden tespit edilecek ve siz çözüme ulaşacağınızdan iş gücü, verimlilik, prestij ve müşteri kayıpları gibi riskler ile karşılaşmadan engellenmiş olacaktır

Deneyimli kadromuz ile ihtiyacınız olan analizleri yaparak size en uygun Kurumsal Bakım Anlaşması çözümünü sunuyoruz.

Sizin için, size özel

Öncelik olarak ihtiyaçlarınızı analiz ediyor, uygun olan Kurumsal Bakım Anlaşmasını hazırlıyoruz.

Birçok kanaldan profesyonel ve kesintisiz Destek
Hızlı ve kolay iletişim
Ön planda sağlanan güvenlik
Müşteri ve çözüm odaklılık
Uzaktan ve yerinde işlem
20 Yıllık bilişim tecrübesi

3 Soruda Kurumsal Bakım Anlaşması

Neden Kurumsal Bakım Anlaşması ?

İşiniz ihmale gelmez ! Tüm bilgi sistemlerinizin sağlıklı ve stabil çalışabilmesi gereklidir. Ortaya çıkan bir sorun size maddi ve manevi zarar verebilir.

evoNET tüm sistemlerinizi sürekli olarak takip eder ve sağlıklı şekilde çalışmasını sağlar.

Tüm sistem kontrol ve denetim altında tutulur. Tüm bilgi sistemleriniz sürekli olarak sağlık çalışması için deneyimli evoNET ekibi tarafından kontrol ve denetim altında tutulup, en güncel şekilde devamlılığı sağlanır.

Siz nasıl olmasını isterseniz ! Kurumsal Bakım Anlaşması sistemi ile Yerinde destek, uzak bağlantı ve telefon ile hızlı ve kesintisiz şekilde destek hizmetini sunmaktayız.

Hemen Konuşun

Şimdi online olarak bir çalışanımız ile konuşun


Mesajlaşmaya başlayın

Destek Merkezi

Destek sistemimiz ile 7 / 24 yanınızdayız


Kullanıcı Destek Merkezi

Daha fazla bilgi için

Güler yüzlü personelimiz sorularınızı yanıtlamak için burada

iletişim

Hemen İletişime Geçmek İçin :

Yapmak istediğiniz projeleriniz ya da satın almak istediğiniz ürünlerle ilgili deneyimli kadromuz ile her zaman yanınızdayız.

İhtiyacınız olanı bulmak için gerekli analizleri yapıyor ve size en uygun çözümü bir proje halinde sunuyoruz.

Eğer isterseniz sizi arayabiliriz. Mail adresinizi ya da telefon numaranızı bırakmanız yeterli, size hemen geri dönüş yapacağız.